Sprawdź, jakie elementy na stronach www irytują klientów

Sprawdź, które elementy na stronach internetowych najbardziej drażnią ich klientów

Wydawałoby się, że prowadzenie własnej strony internetowe Żukowoj w tych czasach nie powinno powodować większych trudności. W tym względzie nie ma zasadniczo żadnych ograniczeń i może to robić właściwie każdy, kto tylko ma czas i chęć. Prowadząc witrynę własnej firmy, musisz jednak liczyć się z pewnymi wymaganiami ze strony użytkowników. Są pewne czynniki, które potrafią zaburzać internetową komunikację między użytkownikiem a firmą, prowadząc do irytacji tego pierwszego. Przyjrzyjmy się niektórym spośród nich.

 

Wszechobecne reklamy oraz samoodtwarzające się filmiki

Strona internetowa musi przyciągać uwagę klientów, stymulując zaciekawienie. Jednocześnie musi być tak zaprojektowana, żeby klient możliwie jak najszybciej trafił do najistotniejszych informacji, co zazwyczaj satysfakcjonuje go najbardziej. Większość klientów nie znosi, gdy podczas przeglądania jakiegoś artykułu, nagle atakują go wyskakujące okna, najczęściej zasłaniające całą stronę. To rozprasza koncentrację oraz powoduje, że szybko chcesz z danej witryny uciec. Zanim zostanie ona zamknięta, klient traci wątek oraz nie zawsze potem ma chęć powrócić do ponownego czytania. Ponadto internautów złoszczą również filmy, które odtwarzają się same z siebie. Wolny wybór słuchania oraz oglądania to coś, co chce posiadać każdy człowiek… zwłaszcza internauta.

 

Zbyt długo ładująca się witryna

Mówi się, że czas to pieniądz. Żyjemy szybko, dążąc do szybkiego poszerzenia swoich zasobów wiedzy i umiejętności praktycznych. Jeżeli określamy się na otwarcie jakiejś strony internetowe Żukowoj, podświadomie oczekujemy, że dokładne dane otrzymamy w ciągu kilku chwil. Zbyt długi czas oczekiwania na wczytanie się strony przesądza o jej porażce. Większość klientów zamiast poczekać, woli poszukać czegoś innego.

 

Brak dostosowania do odtwarzania na mobilnym sprzęcie

Nie wszystkie strony internetowe Żukowo można oglądać na smartfonach czy tabletach. Gdy nie zadbamy o ich rensponsywność, musimy liczyć się z konkretnymi stratami. Właściwie nie zdarza się, by klient, któremu nie udało się otworzyć na urządzeniu mobilnym jakiejś strony internetowe Żukowoj, zechciał powtórzyć tę czynność na komputerze stacjonarny.